Verdergaan naar hoofdinhoud
Logo

Happy Gym

Zoeken
Home
Coaches
Foto's en Video's
Happy Cup
  
Happy Gym > Clubinfo > Uurrooster 2015-2016  

Uurrooster 2015-2016

Tijdelijk Uurrooster tot 17/09

WEEK 01/09 - 06/09

 

 

BLOSO

 

 

 

 

 

DINSDAG 01/09/2015

16.30 – 19.15

 

Ann-Marie, Maria,

Raisa, Nona,

Oona, Jaklin

 

MIRA MARGI

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko,

Paulien, Joke,

Najlae, Beliane

 

MIRA MARGI

WOENSDAG

02/09/2015

13.30 – 17.30

 

Aya, Paulien,

Joke, Najlae, Aiko

 

MIRA

13.30 – 16.30

Groep 1 + Nooi

Jaklin, Ann-Marie,

Maria, Raisa, Oona

 

MARGI

16.00 – 19.30

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MIRA

16.00 – 19.30

Groep 4

Maona, Lydia, Cati, Thaïs

 

MIRA

DONDERDAG

03/09/2015

16.30 – 19.00

 

Ann-Marie, Raisa,

Oona, Damiana, Nona, Nooi

 

CHARLOTTE

16.30 – 19.00

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MARGI

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko,

Paulien, Joke, Najlae

 

MARGI

19.00 – 20.00

 

Sasha, Beliane,

Larisa, Luca,

BIanka, Victoria,

Cati

 

MARGI

CHARLOTTE

VRIJDAG 04/09/2015

16.30 – 19.00

 

Sasha, Larisa,

Jaklin, Beliane,

Bianka, Victoria,

Luca

 

MARGI

16.30 – 20.30

 

Aya, Aiko, Lydia,

Cati, Maona, Thaïs

 

MARGI

ZATERDAG 05/09/2015

12.00 – 14.00

 

Tea, Victoria,

Helena, Albina, Anaïs

 

MARGI

12.00 – 15.30

 

Ann-Marie, Maria,

Raisa, Jaklin,

Damiana

 

MARGI

14.30 – 18.30

 

Aya, Aiko, Cati, Lydia, Larisa,

Sasha, Beliane,

Bianka, Viktoria

 

MARGI

 

 

 

COUPURE

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG

02/09

17.00 – 19.00

Groep 2

Tea, Victoria,

Anaïs, Damiana,

Albina, Helena,

 

MARGI

VRIJDAG

04/09

17.00 – 19.30

 

Oona, Nona,

Nooi, Tea,

Victoria, Damiana,

Emilie

 

CHARLOTTE

ZONDAG

06/09

10.30 – 13.00

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

TESS

10.30 – 13.00

 

Thaïs, Maona ,

Emilie (indiv)

 

TESS


 

WEEK 07/09 - 13/09

BLOSO

 

MAANDAG

07/09/2015

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko, Cati,

Lydia, Maona, Thaïs

 

MARGI

TESS

16.30 – 19.00

 

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MARGI

TESS

19.00 – 20.00

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MARGI

DINSDAG 08/09/2015

16.30 – 18.30

 

Ann-Marie, Maria,

Raisa, Nona,

Oona, Jaklin

 

TESS MARGI

18.30 – 19.15

Groep 1

Jaklin, Ann-Marie,

Maria, Raisa, Oona

 

MARGI

TESS

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko, Sasha, Beliane

 

TESS MARGI

WOENSDAG

09/09/2015

13.30 – 17.30

 

Aya, Sasha, Aiko, Beliane, Maona

 

MARGI

13.30 – 16.30

Groep 1

Jaklin, Ann-Marie, Maria, Raisa,

 

MARGI

16.30 – 20.00

 

Bianka, Victoria,

Luca, Thaïs, Cati, Lydia

 

MARGI

DONDERDAG

10/09/2015

 

 

 

 

 

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko,

Beliane, Bianka,

Sasha, Ann-Marie,

Raisa, Larisa, Cati,

Lydia, Luca, Thaïs,

Maona

 

MARGI

TESS

VRIJDAG 11/09/2015

16.30 – 19.00

 

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MARGI

19.00 – 20.00

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MARGI

16.30 – 20.30

 

Aya, Aiko, Lydia,

Cati,

 

MARGI

ZATERDAG 12/09/2015

12.00 – 14.00

 

Tea, Victoria,

Helena, Albina, Anaïs

 

MARGI

12.00 – 14.30

 

Ann-Marie, Maria,

Raisa, Jaklin,

Damiana, Nooi

 

MARGI

14.30 – 15.30

Groep 1

Jaklin, Ann-Marie, Maria, Raisa,

 

MARGI

14.30 – 18.00

 

Aya, Aiko, Cati, Lydia,

 

MARGI

 

 

 

COUPURE

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG

09/09/2015

17.00 – 19.30

 

Tea, Victoria,

Anaïs, Damiana,

Albina, Helena,

Nona, Oona, Nooi

 

TESS

VRIJDAG 11/09/2015

17.00 – 19.30

 

Jaklin, Ann-Marie,

Maria,

Raisa,Oona, Nona, Nooi, Tea,

Victoria, Damiana,

Emilie

 

TESS

ZATERDAG 12/09/2015

14.00 – 17.00

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca,

Emilie

 

TESS

ZONDAG

13/09/2015

10.30 – 13.00

Groep 4

Maona, Lydia, Cati, Thaïs

 

CHARLOTTE


 

WEEK 14/09 - 17/09

BLOSO

 

 

 

 

 

MAANDAG

14/09/2015

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko,

Paulien, Joke,

Najlae, AnnMarie, Raisa,

Jaklin,

 

MIRA

CHARLOTTE

16.30 – 19.00

 

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MIRA

CHARLOTTE

19.00 – 20.00

Groep 3

Sasha, Larisa,

Beliane, Bianka,

Victoria, Luca

 

MIRA

DINSDAG

15/09/2015

16.30 – 19.15

Groep 1

Jaklin, Ann-Marie,

Maria, Raisa, Oona

 

MARGI

TESS

16.30 – 20.00

 

Aya, Aiko, Sasha,

Beliane, Bianka,

Paulien, Joke,

Najlae, Victoria

 

MIRA

WOENSDAG

16/09/2015

13.30 – 17.00

 

Sasha, Jaklin,

Maria, Ann-Marie, Raisa

 

MIRA

14.00 – 18.00

 

Paulien, Joke,

Najlae, Aya, Aiko

 

MIRA

16.00 – 20.00

 

Beliane, Lydia,

Cati, Maona,

Thaïs, Luca

 

MIRA

DONDERDAG

17/09/2015

 

 

 

 

 

16.30 – 20.00

 

Paulien, Joke,

Najlae, Aya, Aiko,

Sasha, Larisa,

Beliane, Cati,

Lydia, Luca,

Maona, Thaïs

 

MIRA

 

 

COUPURE

 

 

 

 

 

WOENSDAG

16/09/2015

17.00 – 19.30

 

Tea, Victoria,

Anaïs, Damiana,

Albina, Helena,

Nona, Oona, Nooi

 

CHARLOTTE

 

Laatst gewijzigd op 31/08/2015 21:55  door HOSTING\happygymbe